ROBOTY iMOW W SKRÓCIE

 

 1. Wyjmowany panel sterujący z intuicyjnym oprogramowaniem – wygoda bez konieczności schylania się.
 2. Inteligentne czujniki do rozpoznawania warunków otoczenia. Robot iMOW® sam rozpoznaje i omija przeszkody.
  Dzięki wbudowanemu czujnikowi deszczu, iMOW® wraca do stacji dokującej, jeżeli pada deszcz.
 3. Nachylenie do 45% roboty iMOW® pokonują wzniesienia o nachyleniu nawet 45%.
 4. Dostęp przez aplikację  aplikacja iMOW® umożliwia dostęp do wszystkich robotów koszących iMOW® z literą C w nazwie.
 5. Efektywny akulumator litowo-jonowy z inteligentnym systemem ładowania.
 6. Ochrona przed kradzieżą dzięki kodowi PIN oraz lokalizacji GPS.**
 7. Solidny nóż do mulczowania jest odporny na pęknięcia i precyzyjnie kosi nawet wyższą trawę.

 

 


 

 

 

 


 

 

Instalacja w 3 krokach

zostanie przeprowadzona przez naszego profesjonalnego montera 

 

Po wybraniu robota koszącego iMOW® możecie Państwo się zrelaksować i odpocząć. Przeprowadzimy cały proces instalacji a także odpowiemy na każde pytanie dotyczące robota iMOW®.

Trzy proste kroki – i Twój trawnik zawsze będzie idealny.

 1. Opracowujemy plan trawnika.
 2. Układamy przewód ograniczający.
 3. Programujemy plan koszenia i uruchomiamy robota koszącego.

 

 

 

 


 

 

Kontrola z ekranu

Dedykowana aplikacja iMOW®

 

 

 

Dzięki aplikacji iMOW® App mogą Państwo uruchomić lub zatrzymać swojego robota iMOW®, a także ustawić plan koszenia lub go zlokalizować - łatwo i wygodnie z dowolnego miejsca. Użytkownicy modeli iMOW® C mogą korzystać z bezpłatnego połączenia mobilnego iMOW®.

 

 

 


 

Szybkie i wydajne koszenie

 

Trawnik jest po to, aby z niego korzystać. Dlatego skonstruowaliśmy naszego robota koszącego w taki sposób, aby pracował wyjątkowo szybko i wydajnie. To proste, im krótszy czas pracy robota koszącego iMOW®, tym szybciej można bez ograniczeń korzystać z trawnika. Przykład: w optymalnych warunkach pielęgnacja 800 m2 trawnika zajmuje robotowi koszącemu RMI 422 zaledwie 16 godzin w tygodniu. W pozostałym czasie trawnik należy do Ciebie!.

 

Perfekcyjne koszenie

 

Jedyną rzeczą, którą robot koszący pozostawia przypadkowi, jest jego trasa koszenia. Jednak nawet tutaj przypadek jest podporządkowany pewnemu schematowi, dzięki któremu cała powierzchnia trawnika koszona jest równomiernie. Bez widocznych śladów. Zawsze na taką samą długość. Wysokość cięcia ustalasz samodzielnie, dzięki układowi centralnej regulacji wysokości koszenia.

 

Jednoczesne koszenie i nawożenie trawnika

 

Mocna strona robota koszącego iMOW®: nie tylko kosi trawę, ale jednocześnie ją pielęgnuje. Podczas koszenia robot rozdrabnia ściętą trawę na cząstki, które pozostawia na trawniku jako cenny nawóz. Dzięki temu nie trzeba tracić czasu na utylizację ściętej trawy oraz jej nawożenie, a mimo to trawnik pozostanie niesamowicie gęsty i piękny. A wszystko to za sprawą naturalnej pielęgnacji.

 

Wyjątkowo łatwa obsługa

 

Robot koszący iMOW® to urządzenie zaawansowane technologicznie. Do jego obsługi nie trzeba być jednak ekspertem: intuicyjny interfejs użytkownika ułatwia programowanie – jasny wyświetlacz LED sprawdza się doskonale zarówno w ciemności, jak i jaskrawym świetle słonecznego dnia. Modyfikacja programu jest również niezwykle prosta..

 

Inteligencja

 

Robot koszący iMOW® samodzielnie realizuje zaprogramowany plan koszenia. W ustalonym oknie czasowym, tzw. czasie aktywności, robot sam decyduje, kiedy dokończyć przerwane koszenie. Przykład: Jeżeli nagle zaczyna padać deszcz, to przy włączonym czujniku deszczu, urządzenie przerywa pracę, aby dokończyć ją później, gdy deszcz przestanie padać. Twój robot koszący iMOW® może jednak pracować nawet w deszczu, wystarczy zmienić próg reakcji czujnika albo całkowicie go wyłączyć. Dzięki komunikacji z aplikacją wszystkie modele iMOW® C sprawdzają aktualne prognozy pogody online i dynamicznie uwzględniają dane meteorologiczne w swoim planie pracy.

 

Elastyczność ładowania i koszenia

 

Czy Twoja kosiarka się spieszy, bo ma przed sobą jeszcze dużo pracy? W takiej sytuacji ładowanie również odbywa się szybciej. Czy robot nie będzie pracował w nocy? Jeżeli tak, to ładuje się wolniej i odpowiednio bardziej ekonomicznie, co z kolei wydłuża żywotność baterii. W ten sposób urządzenie oszczędza nie tylko zasoby naturalne, ale również Twój portfel. Nawet podczas pracy robot koszący płynnie dostosowuje prędkość jazdy do warunków pracy. Dzieje się tak na przykład po natrafieniu na wysoką i gęstą trawę. Podobnie wygląda sytuacja na terenie pagórkowatym, gdzie nieocenioną pomocą jest czujnik nachylenia

 

Równomierna pielęgnacja

 

W przypadku trawników o bardzo nieregularnych kształtach może się zdarzyć, że niektóre strefy trawnika będą koszone rzadziej niż inne. System zarządzania strefami koszenia rozwiązuje ten problem: wystarczy wskazać robotowi różne strefy koszenia, na które ma zwracać większą uwagę. Dzięki modelom C, które są wyposażone w czujniki GPS, strefy można nie tylko definiować, ale również zaprogramować system tak, aby ich preferowana pielęgnacja odbywała się w określonych godzinach.

 

Optymalne koszenie

 

Różne modele koszenia krawędzi trawnika pozwalają uzyskać optymalne efekty koszenia. Wszystko możesz zaplanować, nawet drogę powrotną: czy robot koszący iMOW® ma po skończonej pracy wracać wzdłuż pętli ograniczającej do stacji ładującej, czy zmierzać do niej innymi ścieżkami, zależy wyłącznie od Twojej decyzji..

 

Większe bezpieczeństwo - złodziej jest bez szans

 

Robot koszący iMOW® został wyposażony w liczne czujniki: zatrzymuje się, gdy tylko ktoś spróbuje go ponieść. Dodatkowo można go ustawić w taki sposób, że obsługa będzie możliwa wyłącznie po wprowadzeniu kodu PIN. W modelach C system poinformuje Cię o próbie kradzieży wysyłając maila lub SMS, z kolei bezpłatna aplikacja iMOW® pozwoli Ci łatwo zlokalizować urządzenie za pomocą smartfona lub tabletu.

 

 

Zaufane Opinie IdoSell
4.84 / 5.00 434 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-14
Wszystko ok
2024-04-12
ok
pixel