STIHL Cut Kit 7 – Zestaw prowadnica 35 cm/14″ z łańcuchem 71PM3
STIHL Cut Kit 7 (nr kat. 3005 000 9905) to komplet prowadnicy i łańcucha dedykowany do lekkich pilarek akumulatorowych systemu AP oraz wybranych modeli spalinowych. Zestaw zapewnia precyzyjne cięcia, niską wagę i długą żywotność, spełniając oczekiwania użytkowników szukających uniwersalnego i wydajnego wyposażenia do prac ogrodowych.
Zaawansowana technologia łańcucha PICCO Micro 3
Łańcuch PICCO Micro 3 (oznaczenie PM3) o podziałce 3/8″ (0,325″) i grubości ogniwa prowadzącego 1,1 mm został zaprojektowany z myślą o maksymalnej wydajności i niskich wibracjach. Nisko osadzony w rowku prowadnicy, oferuje:
- Gładki wjazd w materiał dzięki zoptymalizowanemu kształtowi ogniw tnących,
- Zmniejszone tarcie i zużycie paliwa/energii akumulatora,
- Przedłużoną żywotność prowadnicy oraz samego łańcucha.
Prowadnica Rollomatic E Mini Light 35 cm – lekkość i wytrzymałość
Aluminiowy rdzeń prowadnicy Rollomatic E Mini Light o długości 35 cm (14″) cechuje się niską masą i dużą sztywnością. Dodatkowe wzmocnienia w obszarze podziałki łańcucha gwarantują równomierne rozprowadzanie smaru i odporność na obciążenia dynamiczne.
Kompatybilność z pilarkami STIHL
Zestaw Cut Kit 7 jest kompatybilny z następującymi modelami pilarek STIHL:
- Akumulatorowe: MSA 120 C-B, MSA 140 C-B, MSA 160 C-B (system AP),
- Spalinowe: wybrane modele o mocy do 1,5 kW (po potwierdzeniu zgodności w instrukcji obsługi użytkownika).
Zawsze sprawdź dopuszczalne długości prowadnicy i typ łańcucha przed montażem.
Dane techniczne
Parametr | Wartość |
---|---|
Długość prowadnicy | 35 cm (14″) |
Typ łańcucha | PICCO Micro 3 (PM3) |
Podziałka | 3/8″ (0,325″) |
Grubość ogniwa prowadzącego | 1,1 mm |
Liczba ogniw napędowych | 71 |
Numer katalogowy | 3005 000 9905 |
Dzięki precyzyjnie dobranym komponentom STIHL Cut Kit 7 umożliwia efektywną pracę i minimalne zużycie energii – idealny wybór dla profesjonalistów i majsterkowiczów ceniących sobie jakość oraz bezpieczeństwo.